Hiina ravimassaaž

Hiina traditsioonilise meditsiini baasil teostatav massaaž või teraapia on väga tõhus erinevate terviseprobleemide korral.
Kui lääne meditsiin käsitleb keha ja vaimu üksteisest eraldatuna, siis hiina meditsiinis vastupidi –keha, hing ja vaim on ühtne tervik. Ravi on tavaliselt suunatud üldisele tervise taastamisele, mitte üksnes haige kehaosa ravimisele.

Haigus ilmneb etapiviisiliselt andes endast märku väsimuse, valu, unetuse, iivelduse vms. näol. Ravi eesmärgiks on saavutada tasakaal, tervenemine.

Nii nagu akupunktuur ja ravimtaimede kasutamine, on ka hiina massaaž traditsioonilise hiina meditsiini iidse ravikunsti osa. Varasemad ülestähendused pärinevad aastast 2300eKr ning selles traktaadis (Nei Ching „Kollase imeraatori sisehaiguste meditsiini klassika“) esineb mitmeid peatükke massaažist.

Hiina ravimassaaž on väga tugev ning võib olla probleemide korral ka väga valulik. Oluline on endale teadvustada, et keha annab meile valuga teada, et organism on tasakaalust väljas, kuid valu annab järele kui keha terveneb.

Hiina ravimassaaži viib läbi Ying Zi- meie massöör Hiinast, kel on pikaajaline kogemus erinevate tervisehädade leevendamisel.

 

Hind:
60min 49€
90min 65€

Broneerimine